Яндекс.Метрика
  • Насіння гороху VERNON ярий канадський трансгенний сорт (еліта)

45грн/кг

Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919

Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”

Доставка - БЕЗКОШТОВНА!

Мінімальний обсяг продажу - від 500 кг !!!

Відправка післяплатою !!!

Горох (Pisum) - Жовтий трансгенного сорту продовольчого гороху VERNON. Розроблено відомим канадським Холдингом SERTIS для країн Північної і Південної Африки і Азії. Однорічна культура, досить холодостійка, мінімальна температура проростання насіння 1 С * - 2 С *. Коренева система стрижнева з добре розвиненим головним коренем який проникає в грунт на глибину до 140 см. Близько 50% кореневої системи розвивається на глибині до 20 см. Збагачує ґрунт азотом. На його коріння і в зоні коренів (ризосфері) розвиваються корисні мікроорганізми: азотофиксуючи бактерії, бульбочкові бактерії, азотобактерії - здатні засвоювати атмосферний азот і роблять істотний вплив на накопичення в грунті азоту, необхідного для живлення рослин. Стебло прямостояче, розгалужене, стиснене, розлогою форми, розгалуження починається біля основи стебла, висота рослин гороху становить 105-115 см. Квітки - з віночком метеликово типу. Родовою відмітною ознакою в квітці служить трёхрёбрий стовпчик з жолобком внизу і пучком волосків вгорі. Плід гороху - боб містить 12-14 насінин, розташованих в ряд, довжиною 14 см з пергаментним шаром, при дозріванні не розтріскується. Горох рослина самозапильна. Був виведений в Канаді в 2016 р, проходив сортовипробування по засухоустойчіхвості в Канаді, Ефіопії, Конго, Непалі, де середня тем. повітря становила + 57 С, в цих умовах він показав прекрасні результати по врожайності в 2016 р Також проходив сортовипробування по посухостійкості в Росії в Краснодарському краї, Астраханській обл., Республіка Татарстан, Уфа. Горох є відмінним попередником для інших культур сівозміни.

Відмітна особливість трансгенного сорту гороху, від інших звичайних сортів гороху:

1) Підвищена посухостійкість гороху + 58 С *.

2) Характеризується стійкістю до абіотичних стресів - добре переносить весняні приморозки в стадії повного розвитку рослини до - 18 С *, а в фазі проростків витримує зниження температури - 12 С, це дає можливість сіяти горох в найбільш ранні терміни.

3) Має стійкість до підвищеного вологовмісту в грунті.

4) Має стійкий імунітет до всіх захворювань гороху, що вражають звичайні сорти гороху такі як (асхітозу, в'янення гороху, фузаріозу, пероноспороз, бактеріозу, фомозу, вірусу деформирующей мозаїці гороху, до сірої цвілі, жовтої мозаїки квасолі і до вірусу огіркової мозаїки і т. д.) і практично не уражається цими захворюваннями.

5) Стійкий до засолення грунтів.

6) Зерно гороху рівномірно дозріває на всій рослині боби не розтріскуються і не обсипаються, а міцно тримаються в стулках стручка бобу до повного їх дозрівання, завдяки цьому горох не потребує десикації, забирається горох на пряму комбайнами.

7) Стійкість до вилягання за рахунок сильного, потужного стебла.

8) Має підвищену врожайність за рахунок великої кількості стручків на одній рослині, довжини стручка і кількості бобів в кожному стручку, а також масі бобів.

Маса 1000 насіння - 330 грам.

Врожайність канадського трансгенного гороху, сорту VERNON становить мін. 80 цент., Макс. 85 цент. з 1 - га.

Схожість - 97%, Енергія проростання - 96%, Сортова чистота - 99,99%, Вологість - 10%

Норма висіву гороху сорту VERNON на 1 - га становить 800 тис. (250 кг) точними сівалками або звичайними зерновими С3-3,6; СЗА-3,6; CPG-3,6. Горох добре переносить глибоку закладення насіння, оскільки не виносить сім'ядолі на поверхню ґрунту. Висіваються насіння гороху на глибину загортання насіння 6-8 см. (4-5 см на важких грунтах і 8-10 см на легких грунтах) Горох рекомендованно висівати звичайним рядковим способом на 15 см.

Посів канадського гороху VERNON починається з 1 - березня і триває посів включно по 10 травня.

Обробка: для підвищення врожайності рекомендується додатково обробити пріпарати-інокулянтом, Оптімайз або Хайкот.

Гербіциди: Для захисту посівів гороху від бур'янів можна використовувати «Базагран», «Гезагард», «Дуал Голд», «Пульсар40» і багато інших препаратів. «Базагран» використовують у фазі 5-6 листків культури, «Гезагард» -обприскування грунту до появи сходів культури (протягом 2-5 днів після посіву). «Дуал Голд» можна вносити ще до висіву гороху. «Пульсар 40» внесення на горох: обприскування посівів в фазу 3-5 справжніх листків культури (злакові бур'яном в фазі 1-3 листки, дводольні в 2-4 листки).

Добрива: Для формування 1 ц зерна і відповідної кількості соломи, гороху необхідно 3,5-5,5 кг азоту, 1,2-1,7 кг фосфору, 2,5-3,5 кг - калію, 1,7-3 , 0 кг кальцію, 0,5-1,3 кг - магнію.

Вегетаційний період гороху сорту VERNON від посіву до збирання становить 76-82 дня (середньо ранній).

Прибирання: Забирають горох комбайнами Єнісей, Дон, Нива, Джондір, Кейс.