Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:
+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919
Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”
Доставка - БЕЗКОШТОВНА!
Мінімальна обсяг продажу - від 200 кг !!!
Відправка післяплатою !!!
Гречка (Fagopyrum esculentum). Ярий трансгенний сорт PENNY гречки продовольчої розроблений відомим канадським Холдингом SERTIS HOLDING GROUP.
Цей сорт гречки був виведений в Канаді в 2016 р, де і проходив сортовипробування по посухостійкості в Канаді, Алжирі, Мексиці, ПАР, Судані, де середня температура повітря становила + 54 °C, в цих умовах він показав прекрасні результати по врожайності, а також проходив сортовипробування по посухостійкості в Росії, Туркменії, Киргизії і Казахстані.
Відмітна особливість трансгенного сорту гречки, від інших звичайних сортів гречки:
1) Характеризується підвищеною посухостійкістю гречки + 56 °C.
2) Характеризується стійкістю до високих температур під час цвітіння і плодоутворення пилок гречки не згорає при температурі до + 54 °C.
3) Має стійкий імунітет до всіх захворювань гречки, що вражають звичайні сорти гречки такі як (асхітозу, фітофторозу, філлостіктоз, бактеріозу, до мозаїки, сірої гнилі, білої плямистості, кореневої гнилі, бактеріальна плямистість і т.д.) і не уражається цими захворюваннями.
4) Стійкий до всіх шкідливих комах вражаючих звичайні сорти гречки (всі види попелиці, мінуючої мухою, всі види совок озимої, совка - гамма, моль, пильщик, трипс, галлица, листоблішка гречана, комарик гречаний, личинка хруща, стеблевая нематода і т.д.) в зв'язку з впровадженим в структуру клітини ДНК - гречки тетра гена виділеного з рослини полину гіркого.
5) Стійка до засолення грунтів.
6) Зерно гречки рівномірно дозріває на всій рослині і не обсипатися, до повного дозрівання плодів гречки, завдяки цьому гречка не потребує десикації, забирається гречка на пряму комбайнами.
7) Рослина гречки є самозапильною і тому не вимагає присутності бджіл.
Цей гібрид сіявся в Україні в Херсонській, Тернопільській, Дніпропетровській, Вінницькій обл, де показав прекрасні результати по врожайності.
Маса 1000 насіння - 36 грам.
Врожайність канадського трансгенного сорту гречки PENNY становить хв. 53 цент., Макс. 55 цент. з 1 - га.
Схожість - 98%, Енергія проростання - 98%, Сортова чистота - 99,99%, Вологість - 12%
Норма висіву гречки сорту PENNY на 1 - га становить - 30 кг точними севалки або севалками вітчизняного виробництва зерновими З 3 3,6, СЗУ - 3,6, бурякової севалки ССТ -12Б висівається насіння гречки на глибину загортання насіння 6 см - 7 см . гречку можна висівати, як звичайним рядовим способом міжряддя на 15 см і широкорядним способом 45 або 60 см.
Посів канадського трансгенного сорту гречки PENNY починається з 1 - червня і триває включно по 5 серпня.
Інсектициди - не використовуються стійка до всіх шкідливих комах.
Гербіциди: Для повного знищення однорічних дводольних бур'янів у посівах гречки необхідно застосовувати гербіцид 2 ДД 500- д.р. діметіламміная сіль обприскуючи їм грунт після посіву за 2 - 3 дні до сходів гречки, норма витрати 1,2 - 1,6 л на 1 - га або гербіцид Гезагард КС / 500 г / л прометрину - 1,5 літра на 1 - га до сходів.
Добрива нітроамофоска 150 кг - 160 кг вноситься після посіву культури.
Вегетаційний період канадської гречки сорту PENNY від посіву до збирання 66 днів (ранній).
Прибирання. Забирають гречку комбайнами Єнісей, Дон, Нива, Джондір, Кейс.
Однорічна культура рід рослин з сімейства гречані висотою 160 см. Рослина гречки нагадує форму куща малини 10 стебел ростуть від вузла кущіння знизу в верх з нахилом на 50 градусів, стебло прямостояче гіллясте на якому розташовуються квітки гречки, суцвіття запашні кисті, плоди тригранні коричневі горішки з гострими ребрами покриті плівчастими оболонками. Для отримання крупи плоди звільняють від цих неїстівних оболонок обрушують на спеціальних млинах. Насіння гречки проростають при температурі + 15 ° С *, + 16 С *, сходи гречки з'являються при температурі + 20 ° С *, дружні сходи гречки з'являються на 7 - ий день. Після появи сходів рослини гречки швидко нарощують листову масу, затінюючи поверхню грунту перешкоджаючи тим самим проростання насіння бур'янів. Крім того коренева система гречки інгібує розвиток бур'янів виділенням в грунт речовин званих Біогербіциди, які гальмують на деякий час розвиток бур'янів. Сходи гречки гинуть при температурі + 2 С * тому гречку сіють пізно, починаючи з початку червня закінчуючи по 5 серпня. Від появи сходів до бутонізації гречка росте швидко, а від бутонізації до початку дозрівання насіння - дуже енергійно в цей період гречка накопичує більше 70% загальної маси сухої речовини. Корінь стрижневий сильно гіллясте. У зернах гречки міститися легко засвоювані білки до 16% в тому числі незамінні амінокислоти - аргінін і лізин, вуглеводи до - 30% і жири до 3%, а також багато мінеральних речовин залізо, кальцій, фосфор, мідь, цинк, бор, йод, нікель, кобальт, клітковина, яблучна, лимонна, щавлева кислоти, вітаміни групи В, Б в гречці в 1,5 рази більше, ніж в пшоні вітаміни Р рутин. У траві виявлено глікозид рутин, хлорогенова, галова, протокатехіновая і кавова кислоти. У насінні міститься крохмаль до 67%, жирні олії, лимонна, яблучна кислоти. З квіток виділено фагопірін. Велика частина рослин гречки використовується в медицині, препарати з гречки мають гипотоническим, антисклеротичну, відхаркувальну властивість, а що міститься в гречці рутин покращує еластичність і збільшує проникність сосудних капілярів. Застосовується для лікування гипоавитаминозов при лікуванні і для профілактики крововиливу крові в мозок, серце, сітківку ока, при схильності до крововиливів в шкіру і слизові оболонки геморагічні діатези, при лікуванні ревматизму. Основний продукт виробляється з гречки - гречана крупа володіє високими смаковими і дієтичними властивостями. Родина гречки - Східна Азія. Деякі дослідники вважають, що культурна гречка сталася від широкого поширеного бур'яну - гречки татарської. Припускають що культура гречки налічує більше 2,5 тисяч років. Перші осередки її були на території сучасної Північної Індії, в Гімалаях. Звідти вона проникла в Китай, Середню Азію на Кавказ, а потім і в Європу. Залишки гречки знайдені при розкопках в низинах Дону які відносять до 1 2 століття нашої ери, а також в археологічних знахідках на Україні.