Яндекс.Метрика
  • Гібридне насіння нуту, канадський ярий трансгенний сорт HOPE

140грн/кг

Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919

Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”

Доставка - БЕЗКОШТОВНА!

Мінімальний обсяг продажу - від 200 кг !!!

Відправка післяплатою !!!

Нут (Cicer arietinum L) - Ярий трансгенний сорт продовольчого нуту HOPE. Розроблено відомим канадським Холдингом SERTIS на замовлення Internazional institute of Tropical Agriculture IITA Нігерія, а також International center for Agricultural Research in the Dry Areas Сирія для країн Північної і Південної Африки і Азії. Однорічна культура, досить холодостійка, мінімальна температура проростання насіння 2 З * - 3 С *. Коренева система стрижнева з добре розвиненим головним коренем який проникає в грунт на глибину до 180 см. Близько 50% кореневої системи розвивається на глибині до 20 см. На коренях утворюються бульби з азотофиксирующими бактеріями. Стебло прямостояче, розгалужене, стиснене, розлогою форми, розгалуження починається біля основи стебла, висота рослин нуту становить 120 см. Лист складний непарноперістие, складається з 20 листочків, забарвлення листя зелена з фіолетовим відтінком, листя, стебло і стулки бобу покриті дрібними волосками, які виконують захисну роль для рослин. Квітка - двоквітковий, пятічленістие, великі забарвлення віночка біла. Плід - бобовальноромбіческой форми, довжиною до 8 см з пергаментним шаром, при дозріванні не розтріскується. Кількість насіння в бобі 5 штук. Зерно нуту характеризується наявністю витягнутого носика, поверхня у нуту гладка нагадує голову сови, забарвлення шкірки зерна яскраво - біла. Нут рослина самозапилюється. Був виведений в Канаді в 2015 р, проходив сортовипробування по засухоустойчіхвості в Канаді, Єгипті, Тунісі, Індії, Ірані, де середня тем. повітря становила +60 С, в цих умовах він показав прекрасні результати по врожайності в 2016 р Також проходив сортовипробування по посухостійкості в Росії в Краснодарській обл., в Хабаровському краї, Туркменії.

Відмітна особливість трансгенного сорту нуту, від інших звичайних сортів нуту:

1) Підвищена посухостійкість нуту + 60 С *.

2) Характеризується стійкістю до абіотичних стресів - добре переносить весняні приморозки в стадії повного розвитку рослини до - 22 С *, а в фазі проростків витримує зниження температури - 18 С, це дає можливість сіяти нут в найбільш ранні терміни.

3) Має стійкість до підвищеного вологовмісту в грунті.

4) Має стійкий імунітет до всіх захворювань нуту, що вражають звичайні сорти нуту такі як (асхітозу, в'янення нуту, фузаріозу, пероноспороз, бактеріозу, фомозу, вірусу деформирующей мозаїці нуту, до сірої цвілі, жовтої мозаїки квасолі і до вірусу огіркової мозаїки і т. д.) і практично не уражається цими захворюваннями.

5) Стійкий до всіх шкідливих комах вражаючим звичайні сорти нуту (тому що всі види попелиці, мінуючої мухою, всі види совок дикої, озимої, капустяної, садової, горохової, моль пильщик, дротяники і т.д.) в зв'язку з впровадженим в структуру клітини ДНК - нуту тетра гена виділеного з рослини полину гіркого.

6) Стійкий до засолення грунтів.

7) Зерно нуту рівномірно дозріває на всій рослині боби не розтріскуються і не обсипатися, а міцно тримаються в стулках стручка бобу до повного їх дозрівання, завдяки цьому нут не потребує десикації, забирається нут на пряму комбайнами.

8) Стійкість до вилягання за рахунок сильного, потужного стебла. Насіння нуту великі калібр нуту + 10. Вміст білка в нуте становить 65%.

Маса 1000 насінин - 400 грам.

Врожайність канадського трансгенного нуту, сорту HOPE становить мін. 45 цент., Макс. 50 цент. з 1 - га.

Схожість - 98%, Енергія проростання - 98%, Сортова чистота - 99,99%, Вологість - 12%

Норма висіву нуту сорту HOPE на 1 - га становить 120 кг точними сівалками або зерновими З 3 - 3,6, СКОН - 4,2, Valga - 2000, висівається насіння нуту на глибину загортання насіння 6 см - 7 см. Нут можна висівати як звичайним рядковим способом на 15 см так і стрічковим 45 см + 15 см або широкорядним способом 45 або 60 см.

Посів канадського нуту HOPE починається з 1 - березня і триває посів включно по 20 травня.

Інсектициди - не використовуються стійкий до всіх шкідливих комах

Гербіциди: Харнес 3 л на 1 - га до сходів або Півот - 0,75 на 1 - га до сходів, Трофі до сходів, Фуроре ультра 0,5 літра на 1 - га в будь-яких фазах рослини. Застосування страхових гербіцидів проти злакових бур'янів (Селект, Фюзілад Супер, Арамо і ін.) До початку цвітіння рослин нуту.

Добрива: нітроамофоска 140 кг - 150 кг вноситься до посіву культури, при посіві, або після посіву.

Вегетаційний період нуту сорту HOPE від посіву до збирання становить 90 днів (ранній).

Прибирання: Забирають нут комбайнами Єнісей, Дон, Нива, Джондір, Кейс.