Яндекс.Метрика
  • Насіння канадського гібрида олійного соняшнику LEEBRON під Гранстар

Нет в наличии

Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919

Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”

Доставка - БЕЗКОШТОВНА!

Мінімальний обсяг продажу - від 24 кг !!! Відправка післяплатою !!!

Норма висіву 4кг на 1га

Гібрид соняшнику LEBRON (під Гранстар)

Насіння соняшнику LEBRON - відмінне сучасне рішення при виборі якісного посівного матеріалу з рекордними показниками врожайності.
Соняшник є однією з найпопулярніших культур для вирощування в Україні. Даний процес пов'язаний з певними труднощами, які легко вирішуються за допомогою переваг і унікальних властивостей. Все це надає кардинально новий гібрид канадського соняшнику LEBRON.
Відмінні риси трансгенного соняшнику LEBRON:
1. Кращі показники врожайності.
Даний гібрид встиг заслужити особливу популярність. Трансгенний соняшник LEBRON від Sertis Holding Group вже показав себе на практиці та в різних дослідженнях, як гібрид, який дозволяє збирати по 53 центнери врожаю з одного гектара!
2. Максимальна пластичність в різних кліматичних умовах.
Даний гібрид соняшнику добре відчуває себе при посухах (до +55 С) і підвищеної вологості, що дає можливість отримати значну гнучкість в питаннях термінів посівів. До того ж рослини відмінно справляються з різкими перепадами температур і стійкі до різного роду абіотичних стресів. Протягом всього періоду вегетації прекрасно витримує перепади температур і приморозки до -12 С
3. Стійкість до гербіциду.
Внесення гербіцидів з діючоюречовиною трибенурон-метил (Гранстар 50 грам), які не шкодять соняшнику, у свою чергу, дозволяє позбутися від бур'янів і максимізувати врожай.
4. Несприйнятливість до більшості захворювань соняшника
5. Стійкість до шкідливих комах
Соняшник, вирощений з трансгенного насіння, вкрай стійкий до хвороб (борошниста роса, фомоз тощо) і впливу шкідливих комах, що істотно зменшує фінансові витрати на обробку посіву. Цьому посприяло впровадження в клітину ДНК соняшнику гена, отриманого від полину гіркого. В Україні вже було проведено відповідні випробування, що показують ефективність даного гібрида щодо особливо агресивних форм вовчка.
Як бачимо, насіння канадського трансгенного гібрида LEBRON мають ряд істотних переваг, що дозволяє домогтися високих показників врожаю при мінімальних фінансових витратах на процес вирощування, добрива, збору, захисту від комах і шкідників.
LEBRON відрізняється високою генетичною однорідністю, що відмінно позначається на спільному вирощуванні великої кількості рослин, через те, що вони проходять всі стадії свого розвитку в один і той же час.
Особливо добре цей гібрид показує себе на ранніх етапах розвитку: завдяки гарній конкурентоспроможності щодо бур'янів і високому відсотку проростання.
Зріла рослина характеризується висотою стебла в 1.7-1.8 метра, нахиленим кошиком з діаметром 20-22 см. Насіння володіють високим вмістом олії (52%), що робить цей гібрид особливо актуальним для харчової промисловості.
Маса 1000 насінин канадського трансгенного гібрида соняшнику LEBRON становить 69 грам.
Схожість - 97%, Енергія проростання - 97%, Вологість - 8%, Чистота - 99,99%.
Гербіциди використовувати по потребі. Даний гібрид має стійкість до діючої речовини трибенурон-метил. Рекомендовані гербіциди Гранстар, Голд Стар ВГ, Голд Стар Екстра, Грозний експерт, Шериф. Перевага застосування гербіцидів типу Гранстар, відсутність обмежень у сівозміні, тобто гербіцид діє одноразово по першій хвилі бур'яну і швидко розкладається в ґрунті. Шкідливий об'єкт: однорічні та деякі багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д бур'яни. Час обробок: Обприскування посівів у фазі 2-8 листків у культури. Норми витрати: 50 г / га.
Посів гібридного сорту відбувається ранньою весною в період з 1 березня по 26 травня при температурі в +1 С, +2 С, тому, що насіння не бояться весняних заморозків. Перші сходи з'являються вже через 9-10 днів.
Гібрид відмінно поєднується з добривами, такими, як діамофоска, нітроамофоска, суперфосфат і калій хлористий. Застосовуються також і комплексні добавки, які дозволяють не тільки збільшити та без того досить гарний врожай, але посприяти підвищенню стійкості рослин щодо несприятливих зовнішніх факторів і факторів навколишнього середовища.
Повний вегетаційний період гібрида LEBRON триває 110 днів.
Збирання врожаю не вимагає значних фінансових витрат або застосування дорогих технологій і проводиться за допомогою комбайнів Дон, Кейс або Джондір. Простоті збору також сприяє вкрай висока однорідність зрілих рослин і розташування капелюшків на однаковій висоті.