Яндекс.Метрика
  • Насіння канадського гібрида олійного соняшнику MADOC під Евролайтінг

440грн/кг

Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919

Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”

Доставка - БЕЗКОШТОВНА!

Мінімальний обсяг продажу - від 24 кг !!!

Відправка післяплатою !!!

Насіння соняшника MADOC канадський трансгенний гібрид

 Гібрид трансгенного соняшнику Madoc є останнім словом лінійки трансгенного насіння канадського виробника Sertis Holding Group, які вже встигли проявити себе на практиці і довести ефективність при посіві. Цей гібрид відмінно поєднується з гербіцидними комплексами, не проявляючи ознак інтоксикації.
Стійкість до гербіцидів суцільної дії імідазолінової групи.
Обробляється гербіцидом системної дії імідазолінновой групи Євро - Лайтінг, Євро-Ленд або Євро - Ланг р.к. для знищення широкого спектру однорічних злакових, багаторічних бур'янів, дводольних бур'янів, прибирає падалицю соняшнику не стійкого до імідазолінів, а також володіє подвійним механізмом дії препарату вбиває як вегетуючі так і бур'яни, які ростуть з насіння, діюча речовина гербіциду (імазетапір 100 г \ л, біоактиватор NN-21) проникає через коріння і листя рослин розноситься по ксилемі і флоемі до точок росту і блокує синтез протеїну, що веде до припинення росту клітин загибелі рослин. Гербіцид вносять за допомогою наземних обприскувачів, після появи сходів соняшнику у фазі від 2 до 6 справжніх листочків соняшнику (сім'ядолі соняшнику не беруться до уваги), обробка припиняється коли соняшник знаходиться в фазі 9 - 10 аркушів. Норма витрати гербіциду 1 літр - 1.2 літр на 1 гектар.
Висота рослини 1,60 - 1,65 метра, капелюшки діаметром 24 см.
Даний гібрид дає максимальну врожайність при використанні інтенсивної технології вирощування, однак може давати непогані результати і на бідних ґрунтах без додаткового внесення добрив. Урожайність Madoc при правильному підході до його вирощування може досягати 54 центнерів з гектара, що не тільки окупає початкові вкладення на закупівлю посівного матеріалу, а й дозволяє розраховувати на отримання подальшої комерційної вигоди.
Зміст соняшникової олії в олійному гібриді становить 51%.
Апробаційні характеристики гібрида дозволяють судити про гарну врожайності. Рослина володіє міцним стеблом і потужним кореневищем, завдяки чому стійко до поляганню навіть при сильному вітрі.
Маса 1000 насінин канадського трансгенного олійного гібрида Madoc становить 67 грамів.
Схожість - 97%, Енергія проростання - 97%, типів - 100%, Вологість - 8%, Чистота - 99,99%.
Ранній розвиток на початковій стадії росту соняшнику відрізняється високою конкурентоспроможністю стосовно бур'янів. Соняшник також володіє відмінними темпами зростання і абсолютно невибагливий до зовнішніх умов вирощування: підвищена волога, посуха, різкі перепади температур (аж до 52 С). Гібрид має перевіреної гнучкістю в термінах посіву.
Посів гібрида соняшнику починається ранньою весною з 1 березня і по 26 травня включно можна сіяти соняшник при температурі + 1 С *, + 2 С *, через те, що він не боїться весняних приморозків, сходи соняшнику з'являються через 8 - 10 днів.
Гібрид Madoc володіє жаростійкими характеристиками і здатний витримувати підвищені температурні режими до +52 С *.
Норма висіву канадського трансгенного гібрида Madoc на 1 - га становить - 4 кг, сіється на глибину 5 см, пунктирним способом c міжряддями 70 см x 35 см, що становить пневматичними сівалками СУПН - 8, СКПП - 12, СПГ- 6 МФ.
Гібрид соняшнику канадської селекції має низку універсальних характеристик, які дозволяють вирощувати його на будь-яких ґрунтах і в будь-якому регіоні. Гібрид Madoc дає можливість отримувати стабільну врожайність при кожному посіві, адже рослини мають високу продуктивність нектару, що робить їх максимально привабливими для комах-запилювачів.
Впровадження в ДНК клітини гібрида гена полину гіркого дозволяє новій рослині відмінно справлятися з комахами-шкідниками, не втрачаючи при цьому в врожайності. З даними гібридом можна назавжди забути про більшість хвороб, які є характерними для соняшника. В Україні з використанням даного гібрида вже проведені випробування на стійкість до особливо агресивних рас вовчка.
Гібрид має високі показники проростання і схожості, не боїться заморозків на ранніх етапах розвитку.
Вегетаційний період трансгенного канадського гібрида соняшнику Madoc від посіву до збирання складає 105 - 110 днів.