Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:
+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919
Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”
Доставка - БЕЗКОШТОВНА!
Мінімальна обсяг продажу - від 500 кг !!!
Відправка післяплатою !!!
Озимий трансгенний ячмінь (BARLEY) сорт JEROM, який створений на виробничих потужностях SERTIS HOLDING GROUP, для забезпечення фермерських господарств високоякісним зерном з високим вмістом кормових одиниць і перетравного протеїну. Завдяки адаптивності до різних умов вирощування і способам обробки, придатний для вирощування в усіх грунтово-кліматичних зонах України.
Відмітна особливість трансгенного ячменю JEROM від інших звичайних сортів ячменю.
1) Цей сорт канадського трансгенного ячменю можна сіяти 10 років поспіль так як він, не втрачає своїх посівних якостей.
2) Генетично добре пристосований для безпечного проходження зимового періоду завдяки заміщенню набору генів підвищуючих морозостійкість, виділених з клітки ДНК Кріофільні антарктичних водоростях які живуть на льодовиках і в льодах при температурі - 70 ° С *. Створений за революційної нано-технології, яка дозволяє отримувати стабільно високі врожаї озимого ячменю при екстремальних погодних умовах до - 48 С *, при сухій зими без снігового покриву, в поєднанні з сильними крижаними вітрами.
3) Висока стійкість до погодних умов, особливо таких як посуха. Відрізняється жаро- і засухо- витривалістю і прекрасно переносить посушливі періоди. Набір генів виділених з синьо - зелених нитчастих водоростях які живуть на Камчатці в умовах високих температур + 98 С * в гарячих гейзерах, підвищують посухостійкість ячменю до + 52 С *.
4) Підвищена стійкість до хвороб. Практично не піддається ураження основними патогенними хворобами (кореневої гнилі, бактеріозу, борошнистої роси, снігової плісняви, ринхоспоріоз, карликової іржі до сітчастої і облямованій плямистості, до курній і помилково курній (чорної) головне і кам'яної сажки чорному плямистого бактеріозу, септоріозу, фузаріозу колос, російської мозаїці смугастої мозаїки і т.д.).
5) Демонструє високу пластичність до різних типів грунтів. Стійкий ячмінь до сильно засолених грунтів за рахунок виділених генів зі структури клітини ДНК водорості кріобіонти, яка живе в глауберову содових озерах при підвищеній концентрації в воді солей 285 г л і з переважанням солі 347 г л, ідеально виростає на солончаках.
6) Убирається ячмінь на пряму комбайнами, дозрівання ячменю рівномірне не вимагає десикації.
7) Ячмінь трансгенний JEROM має ген стійкості H - 6 до гесенської мухи.
8) Характеризується стійкістю до вилягання, якщо відбувається надлишок дощів, а також відбуваються пориви сильних вітрів і стійкий до перестою ячменю, за рахунок сильного, потужного стебла ячменю.
9) Відмінне поєднання потенціалу врожайності і сильний захист від небезпечних і серйозних шкідників. Висока врожайність за рахунок довжини колоса, кількості зерен в ячмені і високого коефіцієнта кущіння.
Цей сорт канадського ячменю сіявся в Україні і показав чудові результати по врожайності 115 цент з 1 - га.
JEROM озимий сорт ячменю, розроблений на основі нано-технології, відомим канадським холдингом SERTIS HOLDING GROUP. Застосовується для продовольчих цілей на крупу, для корму худоби. Науково розроблений в Канаді в 2016 р, проходив сортовипробування по морозостійкості в суворому кліматі Канади, в північних сільськогосподарських провінціях, де температура повітря взимку в січні знижувалася до - 45 С *, а також в Північній Америці, при важки погодних умовах зі сніговими бурями і крижаними дощами. Сіявся ячмінь в Росії в Краснодарському краї, Ростовській обл. Проходив сортовипробування по посухостійкості в Аргентині, Мексиці, Казахстані, де максимальна температура влітку піднімалася до + 53.
Висота рослин озимого ячменю сорту JEROM становить від 100 см. до 110 см. Кущ ячменю прямостоячий. При сприятливих погодних умовах JEROM може формувати кущ з 22 - 24 стеблами, які стійкі до вилягання. Має рівне і порожнисте, потужне стебло, колос циліндричний шести рядний, довгий 19 см, з довгими остами.
Даний сорт характеризується високим і стабільним урожаєм, високим виходом великого зерна. Зерно золотистого кольору, кількість зерен в колосі ячменю становить 140 штук.
Маса 1000 насінин - 59 грам
Потенціал врожайності канадського трансгенного сорту ячменю JEROM становить 145 цент. з 1 - га.
Схожість - 98%
Енергія проростання - 98%
Сортова чистота - 100%
Вологість - 12%.
Оптимальна норма висіву озимого трансгенного ячменю на 1 - га становить 120 кг. При перевищенні норми висіву ячменю, загущені посіви погано розвиваються, витягуються, забирають багато поживних речовин друг у друга. Сіється озимий ячмінь на глибину 3 см. - 4 см., різними способами висіву, звичайним, рядовим, вузькорядним і перехресним способом або рядковим з міжряддями на 15 см, зерновими севалками, СПУ- 6Д, Містраль, точними севалками.
Посів: починають сіяти ячмінь в Південних регіонах початок з 4 вересня по 30 жовтня включно, в Північних регіонах з 12 вересня по 18 жовтня.
Інсектициди: (протруйник) - Круйзер (тіаметоксам 350 г л) - 1 літр на 1 - тонну насіння ячменю.
Гербіциди: використовувати по потребі Агрітокс 1 літр - 1,5 літр на 1 -га в фазі кущіння культури до виходу в трубку навесні, Гранстар 75% С.Т.С 20 - 25 грам на 1 - га в фазі 1 - 3-го листка, легато плюс 600 КС 0,75 - 1 літр на 1 га в фазі 3 - 5 листків, Марафон 375 гл в.к. 3,5 - 4 літри на 1-га, Діален Супер 700 грам на 1 - га у фазі кущіння культури до виходу в трубку навесні, Лінтур (дікамба + триасульфурон) в фазі 3 - 4 листків - 150 грам на 1 - га.
Добрива: Повністю засвоює все мінеральні добрива, які вносять під його посів. Добрива вносити в залежності від грунту і попередників. Загальні рекомендації 120кг нітроамофоски на 1 - га вноситься при посіві ячменю і 120кг навесні.
Збирання озимого ячменю сорту JEROM починається з 05 червня по початок 25 червня.
Вегетаційний період ячменю становить 260 днів скоростиглий. У сорту JEROM знижена фотоперіодична чутливість, що дозволяє сорту забезпечувати високий врожай за різних строків приходу весни й у різних широтних зонах.
Забирають комбайнами Нива, Дон, Джондір, Кейс.