Яндекс.Метрика
  • Насіння канадського гібрида кондитерського соняшнику VIKING F-696

300грн/кг

Щоб отримати консультацію або замовити насіння, дзвоніть за телефонами:

+38 (067) 6542 724
+38 (050) 3607 790
+38 (063) 5195 919

Також зв’язатися з менеджером для консультування Ви можете за допомогою кнопки “Замовити консультацію”

Доставка - БЕЗКОШТОВНА!

Мінімальний обсяг продажу - від 24 кг !!! Відправка післяплатою !!!

Вартість на 1 га - 900 грн

Суттєві відмінності трансгенного соняшнику від звичайних гібридів

  • Даний гібрид має гарну посухостійкістю до +60 С *.
  • Характеризується рівномірним повним визріванням, стійкий до вилягання і осипання (рясні дощі, ураганний вітер, град) забирається соняшник на пряму і не вимагає десикації.
  • Цей гібрид стійкий до всіх захворювань соняшника вражаючих звичайні сорти і гібриди соняшнику і не уражається захворюваннями такими як (борошниста, помилкова роса, іржа, фомоз, біла, сіра, попеляста, суха гнилі, септоріоз, аскохітоз, бактеріоз, бура незграбна плямистість, хлороз, бактеріальне в'янення, макрофоміна і т. д.).
  • Стійкий даний гібрид до всіх шкідливих комах за рахунок впровадження в структуру клітини ДНК соняшнику тетра-гена виділеного з рослини полину гіркого, таким як (пилильщику, лугового метелика, травневого жука, піщаному медляки, соняшникової шипоноска, вогнівки, вусань, сірому південному довгоносика, білої молі , совки озимої бавовняної, попелиці і т.д.).
  • Стійкий до абіотичних стресів (перепади температур від + 53 С * до - 16 С *) протягом усього періоду вегетації.
  • Також стійкий до підвищеної вологості і кислотних дощів.
  • При високих температурах, пилок соняшнику не згорає. Зміст соняшникової олії в кондитерському гібриді соняшнику становить 49%. Даний гібрид є самозапильних і не вимагає присутності бджіл.

Цей гібрид соняшнику сіявся в Україні в 2017 р і показав прекрасні результати по врожайності. Канадський трансгенний соняшник VIKING F 696 прекрасно переносить ранні весняні приморозки.

Маса 1000 насінин канадського трансгенного гібрида VIKING F 696 соняшнику становить 145 грам.
Схожість - 98%, Енергія проростання - 98%, Вологість - 8%, Чистота - 99,99%.
Урожайність трансгенного гібрида кондитерського соняшнику VIKING F 696 становить 47 цент - 48 цент. з 1 - га.
Посів. Починають сіяти гібрид соняшнику ранньою весною з 5 березня і по 30 травня включно коли температура повітря прогріється до + 2С *, +4 С *, так як він не боїться весняних приморозків, сходи соняшнику з'являються через - 9 днів.
Норма висіву канадського гібрида VIKING F 696 на 1 - га становить - 3 кг, сіється на глибину 8 см, квадратно гніздовим або пунктирним способом висіву. Урожай соняшнику залежить від густоти насаджень для районів південного степу оптимальна густота насаджень становить 17 - 18 тис., Для Північної степу 19 - 20 тис для районів лісостепу 21 - 22 тис. На 1 га. При квадратно-гніздовий спосіб висіву за схемою 70 x 70 см, в лісостепу в кожному гнізді по 1 - 2 рослини, а в степових районах по 2 рослини. Для соняшнику рекомендується зяблева оранка. Передпосівна обробка грунту повинна забезпечити мелкокомковатий, добре осівший грунт. Обробляється тільки добре підсохлий грунт. Поверхневе внесення добрив одночасно захищає ґрунт від замулення.
Гербіциди використовувати по потребі в залежності від спектру бур'янів - Харнес к.е. 1,5 - 3 л. на 1 - га перед посівом, відразу після посіву до сходів, Фронтьер оптима (0,8 - 1,4 л \ г), Селект 1,4 - 1,8 л на 1 га не залежно від фази рослин, Центуріон 0,6 л - 0,8 літр незалежно від фази рослин, Пленж 80 - грам на 1 га в будь-яких фазах соняшнику, Пантера (1 л \ га - 2 л / га).
Добрива рекомендовані дози внесення добрив 85 - 90 кг на 1 - гектар суперфосфат вчасно посіву 125 кг - 130кг на 1 - га нітроамофоски або (карбомид) перед посівом або по сходам.
Інстектіціди - не використовуються так як даний гібрид стійкий до всіх шкідливих комах, протруйники не використовуються.
Вегетаційний період гібрида соняшнику VIKING F 696 від посіву до збирання складає 89 - 92 дня (ранній).
Збирання канадського соняшника проводиться звичайними комбайнами Дон, Нива, Джондір, Кейс.

Соняшник (Sunflower seeds) Гібрид кондитерського соняшнику. Науково розроблений на основі нано-технологій в Канаді в 2016 р, відомим канадським Холдингом SERTIS і американським хімічним концерном DOW Chemical, даний гібрид соняшнику показав прекрасні результати по посухостійкості в зв'язку з суворим кліматом Канади. Проходив гібрідовипробування в Канаді, Росії в Кабардино-Балкарській Республіці, Ростовської обл., Астраханській обл., Казахстані, Ізраїлі на сході Галілеї долина Хула, Анголі, Таджикистані, де середня тем. становила + 52 С *.
Висота стебла 1,95-2,00 метра, стебло товсте, пряме, потужне, високе, в обхваті по колу становить 20 см, корінь потужний залягає в землю на глибину до 4 - метрів, листя великі, капелюшки діаметром 50-55 см, насіння велике, солодке. У 100 грамах соняшнику кондитерського міститься вітаміни А, В1, В9, С, Д, Е, К, Р, а також мікро елементи кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, марганець, селен і т. Д.

Можливо Вам цікаво гібридне насіння кукурудзи?